logo

Prodüksiyon & Ürün Çekimi

Tanıtım filmi; bir şirketin veya bir ürünün tanıtımını sağlayıp bilinirliğini arttırmak amacı ile yapılan video çalışmasıdır. Yeni kurulan bir iş yeri, yeni açılan bir kurum, lansmanı yeni yapılan bir ürün hakkında daha kapsamlı bilgi vermeyi sağlamaktadır.  
Tanıtım filmi çekilmeden önce stratejik planlama yapılması çok büyük önem taşımaktadır. Hedef kitleyi belirleyerek, onların isteklerini baz alıp, dikkatlerini çekecek, onları etkileyecek  formatta bir video hazırlanmalıdır.
Yine tanıtım filmi çekilmeden önce, verilmek istenen mesajı tanımlayıp, hangi yayın organlarında yayınlamak gerektiğini,videonun eğlenceli mi ciddi mi olacağını, çekimde hangi insanların ve hangi mekanın kullanılacağına karar verilmelidir.
Günümüzde internet kullanıcılarının video içerik tüketme oranı bir önceki yıla göre %45 artış göstermiştir. HURDA ile görsel öğrenmeyi işitsel öğrenmeyle pekiştiren tanıtım filmleri açık ara önde etki bırakın!
Ürün Fotoğraf Çekimi son senelerde her web sitesi sahibinin ihtiyacı olmaya başladı. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok firma ürün ve hizmet tanıtımlarını hatta satışlarını web siteleri üzerinden yapmaya başladılar. Ürün hakkında sadece bilgi yazmak, ürün satmak için gerekli bilgileri kullanıcıya sağlamıyor. Ürün görseli ve videosu olmadan müşteri, o siteye güvenmiyor ve alışveriş gerçekleşmiyor. Bu nedenle profesyonel ürün & fotoğraf çekimi web sitesi olan firmalar için oldukça gereklidir. Sitenize daha kurumsal bir görünüm katmakla birlikte, satış rakamlarınızı da arttıracaktır.
Oldukça geniş bir ekipman stoğuna sahip olmamızın verdiği avantajla sizlere dilerseniz profesyonel stüdyomuzda hizmet verebilir. Dilerseniz dış çekim imkanı sunabiliriz. Çekimlerinizi greenbox, beyaz fon, siyah fon veya pembe fon da gerçekleştirebiliriz. Profesyonel fotoğrafçılarımız tarafından çekimleri tamamlanan fotoğraflar, düzenlenerek, sizlere teslim edilir.
Ürünlerinizi web sitenizde ve sosyal mecralarda sergilerken kaliteli, profesyonel olması için HURDA ile ürünlerinizi profesyonel stüdyo ortamında, profesyonel fotoğrafçı tarafından en iyi ekipmanlarla çekerek firmanıza ve marka değer katabilirsiniz.

Kurum içi eğitim videolar ile şirketiniz ve sektörünüz içerisindeki yenilik, değişiklik ve genel şirket bilgilerinizi çalışanlarınıza en doğru ve akıcı şekilde anlatmanın en ideal yoludur. Kurum içi video çekimlerinde en sık kullanılan green box ve beyaz fon seçenekleri tercih edilebileceği gibi şirketiniz içinde de çekimler gerçekleştirilebilmektedir. Geniş stüdyo alanımız ve deneyimli ekibimiz ile green box ve beyaz fon seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Kamera, ışık, ses, kurgu, yönetmen ve/veya asistan arayışlarınızda bizden yardım alabilirsiniz.

Klip çekimi ile sanatçıların şarkıları daha fazla dinlenmekte, hayran kitlesi artmakta ve daha fazla tanınma fırsatları olmaktadır. Sosyal medya üzerinden yayınlanan klipler ile dinlenme oranlarınız artacak, takipçileriniz ile olan bağınız kuvvetlenecektir.

Çekim öncesi, klip senaryosunu, kastını, mekanı belirliyor. Sonrasında, profesyonel ekibimiz ve modern teknolojik ekipmanlarımızla , dış mekan ya da stüdyo ortamımızda greenbox kullanarak ve dekor kurarak klip çekimini gerçekleştiriyoruz. Çekim sonrasında kurgusu tamamlanmış versiyonu ile sizlere teslim ediyoruz.

Viral reklam; internet üzerinde, genellikle video şeklinde olup, sosyal medya ve video paylaşım sitelerinde sıkça görülmektedir. Viral reklamda izleyici ilk başta reklam olduğunun bilincine varmaz ve reklam olduğunun bilincinde olmayan izleyiciler videoyu paylaşırlar. Bu nedenle, viral reklamda önemli olan nokta, doğal görünmektir, markayı reklamın içine sindirmek önemlidir.
Marka olarak bilinirliğinizi arttırırken aynı zamanda kullanıcılar üzerinde duygusal etki bırakmak istiyorsanız viral reklam filmlerine başvurmalısınız. Online dünyada, insanların paylaşım butonuna bastırmak çok zordur fakat viral filmler ile güncel, mizahı yüksek ve insanlar üzerinde etki bırakacak projelerle paylaşılma ve konuşma oranınızı arttırabilirsiniz.
Viral reklamda dijital kanallarda hızla yayılmayı amaçlayarak yapıldığı için viral reklam ismini almıştır. HURDA ile marka olarak hem bilinirliğinizi arttırın hem de kullanıcılar üzerinde duygusal anlamda bir etki bırakın!
Reklam filmleri, yaşadığımız dijital çağda markalar için  vazgeçilmez bir unsur haline gelmiştir. Tüketici ile firma arasındaki kuvvetli bağ reklam filmleri ile sağlanmaktadır. Profesyonel stüdyomuzda çekilecek reklam videoları ile iş ağınızı genişletebilir, daha fazla müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz.
Reklam filmi çekimi veya reklam çekimi full HD veya 4K kalitesinde arka plan müzik eşliğinde veya seslendirmeli, renk ayarları, montaj ve efektleri yapılmış bir şekilde kurgulandıktan sonra teslim edilmektedir.
HURDA ile tüketiciler ile aranızdaki bağı kuvvetlendirmek ve marka bilinirliğini arttırmak için profesyonel kamera, ses ekipmanlarını ve stüdyosunu kullanarak;  dikkat çekici, özgün ve yaratıcı reklam filmleri hazırlamaktadır.

Fashion Video ve Fotoğraf Çekimleri moda ve tekstil dünyasında gerekli bir yöntemdir. Kataloglarınızda, dergilerde, afişlerde veya web dünyasında ürünlerinizin profesyonel video & fotoğrafları ile profesyonel bir çizgiyi yakalayabilirsiniz.  Genç, dinamik ve bir o kadar da tecrübeli ekibimizle, profesyonel ekipmanlar kullanarak hayal ettiklerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Çekimleri profesyonel stüdyo ortamında sizlere farklı renk fon seçenekleri sunarak gerçekleştiriyoruz.

Kullanılacak ortama göre değişiklik gösteren jinglelar; sözlü veya sözsüz olabilmektedir. Yabancı kökenli bir kelime olmasından dolayı “Cingıl” şeklinde telaffuz edenler de mevcuttur. Karşımıza çıkan reklamların en önemli destekleyici parçalarından birisi olan jinglelar, tüketicinin bilinç altında yer ederek, markayla özdeşleşirler. Etkili ve başarılı bir jingle; kısa, net, anlaşılabilir ve hatırlanabilir olmalıdır.  HURDA ile görsel mesaj ve destekleyici jingle üzerine, hedef kitle analizine uygun bir seslendirme ile reklam filminin başarısını arttırabilirsiniz.

Hayatınızın en önemli günü olan düğün gününüzde kısa filminiz, save the date videonuz veya düğün klibiniz olsun istemez misiniz?
Çekimlerimiz montajı tamamlanmış, efektli ve arka planı size özel müzikle hazırlanır. Çekim ekibimiz sizlerle planlanan günde ve belirlenen mekanlarda görüntülerinizi çekip sonrasında kurgu ve montajını tamamlamaktadır. 2-4 saatlik bir mekanda çekim (save the date, dış mekan veya sadece düğün mekanı) paketimiz olduğu gibi ayrıca tam gün paketimiz ile kuaför ve hazırlıktan başlayan ve düğünün sonu ile biten birden fazla mekanlarda düğün klibiniz için çekimler sunabilmekteyiz.