Dijital dünyanın tüm yenilikçi çözümlerini işinizi büyütmek için kullanıyoruz.

Hurda, uzman ekibiyle birlikte, hizmet verdiği müşterilerinin, dijital dünyada rakiplerinin önüne geçmesini ve potansiyel müşteriye ulaşmasını amaçlayan yeni nesil bir dijital ajanstır.
Hurda, dijital pazarlamayı, gerçek hedef kitleye doğru stratejilerle ulaşmak olarak tanımlar ve tüm stratejileri bu kavram üzerine kurar.
  • Özgünlük
  • Sadelik
  • Yaratıcılık
  • Strateji
SEO; Search Engine Optimization kelimesinin baş harflerinden oluşur. Türkçe anlamı Arama Motoru Optimizasyonu’dur.
Saniyede 2,5 milyon kişinin arama motorunda istediği bilgiye ulaşmak için arama yaptığı bir dünyada SEO’nun önemi kuşkusuz çok fazladır. SEO ile Google arama sonuçlarında en üst sıralarda yerinizi alabilir ve daha fazla müşteri kitlesine erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede bilinirliğiniz ve varsa satış rakamlarınız pozitif bir ivme kazanacaktır.
Reklam Yönetimi ile, markanızı paylaşımlarla en iyi şekilde yansıtabilmek adına hedeflediğiniz kullanıcı kitlesini ve bölgeyi detaylı analiz ediyoruz. Buna uygun olarak hazırlanan reklam stratejileriyle internet üzerinde reklamınızı yapıyoruz. Bunun için; Google Adwords, Yandex, Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube kanallarını kullanmaktayız. Sonucunda istediğiniz hedef kitleye ulaşarak, dijital pazarlamanın gücünü HURDA ile hissedeceksiniz.
Google AdWords; işletmenizi tanıtmak, marka bilinirliği oluşturmak, farkındalığı artırmak, satış rakamlarınızı yükseltmek,  web sitesi trafiğini artırmak gibi istekler için kullanılabilir. Amacınıza bağlı olarak, stratejilerimiz farklılık göstermektedir.
 
Birçok reklam aracından daha etkili olan Adwords reklamlarında; reklamların gösterileceği ülke, bölge veya şehri seçebilmektedir. Bununla birlikte; reklamların gösterileceği gün ve saat aralığını belirlenebilir, ayrıca reklamların gösterileceği yaş, cinsiyet gibi demografik özellikleri de seçilebilir.
 
Ücretlendirme; Tıklama Başına Maliyet (TBM) üzerinden olmaktadır. Tıklama başına maliyetler ise sektörden sektöre göre değişkenlik gösterir ve sektördeki rekabete göre belli olur.
İçerik Pazarlaması; belirlenen hedef kitleye hitaben; kitlenin ilgisini çeken konular hakkında özgün, tutarlı, öğretici, değerli ve sürekli içerik yaratarak olası müşterilere farkındalık yaratma yöntemidir.
Web sitesi ya da sosyal medya hesaplarınızda oluşturulan görsel ve yazılı içeriklerin dikkat çekmesi ve doğru şekilde sizi yansıtması gerekir. HURDA’nın sunduğu başarılı içerik planlamalarıyla her zaman bir adım önde olacaksınız.
Web Analitiği Web kullanımının ne olduğunu anlayarak optimize etmek amacıyla internet verilerinin ölçümü, toplanması, analizi ve rapor edilmesidir.
Web Analitiği, müşteriler markanız ile nasıl iletişime geçiyor, web sitesine giren müşteriler ne zaman siteden ayrılıyor, hangi iletişim kanallarına daha açıklar gibi soruların yanıtlarını bulmanıza yardımcı oluyor.
HURDA web sitenizin veya mobil uygulamalarınızın performansını analiz ederek işinize en uygun optimizasyon planını çıkarır. Unutmayın ölçemediğiniz şeyi yönetemezsiniz!

Kurumsal kimlik adından anlaşılacağı gibi bir firmanın, kurumun, vakfın ya da başka oluşumların hem şirket içinde hem de şirket dışında duruşunu, davranışını, imajını temsil eden kavram, yani şirketin kimliğidir.

İyi tasarlanmış bir kurumsal kimlik şirketlerin, müşterilerin ya da hitap edilen hedef kitlenin gözünde prestij kazanmalarını, firmaların saygınlığının artmasını sağlar. Müşterilerin gözünde firmalara olan güveni arttırarak, firmaların akıllarda daha çok yer etmesine olanak sağlar.

Kartvizit, Antetli Kağıt, Poşet Baskı, afiş, Amerikan Servis baskısı, Note Kağıtları, Kahve Altlığı gibi birçok alanda size kurumsal kimlik kazandırabiliriz.

Kurumların olmazsa olmazı web siteleri, şirketinizin itibarını korumak ve müşterilerinize sizin hakkınızda bilgi vermek için önemli bir araçtır. Sektörünüze uygun olarak müşterilerimize; özgün, anlaşılır web tasarımları yapmaktayız. HURDA web tasarımı ile  Dijital dünyada kurumunuza bir ev inşa edin!
Sosyal Medya; bir şirketin dijital pazarlama stratejisinde başarıya ulaşması için çok önemlidir. Takip edilme ve takipçi sayısının önemi kadar, markanın güvenilirliği sağlamak da sosyal medyanın yapı taşlarındandır.
HURDA markaların konumlandırmasına uygun olarak sosyal medya stratejilerini hazırlar ve stratejiyi baz alarak markaya uygun sosyal mecralarda, sektör dinamiklerine uygun özel içerik üretimi sağlar. Doğru strateji ile bir adım öne geçin!

E-mail pazarlama yöntemi en etkili pazarlama yöntemleri arasında yer alıp, belirli ve istediğiniz bir hedef kitleye ulaşmanıza yardımcı olur. İstediğiniz coğrafi bölge, cinsiyet, yaş aralığına göre hedef kitleyi belirleyebilirsiniz. Şirket tanıtımı, bilgilendirme, kutlama mesajlarında e-mail pazarlama yöntemi kullanılmaktadır.  Görsel ve içerik olarak profesyonel, alıcıyı ikna edici yazılar hazırlanmalıdır.