Blog Yazılarımızda; Greenbox, Kurumsal Kimlik, Ürün Çekimi, Dijital Ajans ve İnternet Sitesi hakkında detaylı bilgiyi edinebilirsiniz.

Neden Google Adwords Kullanmalıyım?

Neden Google Adwords Kullanmalıyım?

Online Pazarlama ve Google Adwords içiçe geçmiş iki kavramı oluşturuyor.

Potansiyel müşterileriniz bir ürün hakkında detaylı bilgi araması yapmak istediklerinde Google arama motoruna başvuruyorlar. Adwords kullanmanız durumunda, müşterilerinizin sizi bulma şansı artacaktır.

Read More

Tanıtım Filmi Nedir?

Tanıtım Filmi Nedir?

Tanıtım filmi ile odak müşteri kitlenize hem görsel hem yazılı hem de sesli bir şekilde ulaşmanıza imkan sağlamaktadır. Şirketinizi detaylı olarak tanıtmanız ve potansiyel müşteri kitlenizle olan iletişim ağınızı oluşturur ve ulaşamadığınız müşteri kitlenize ulaşmanızı sağlar.

Read More

SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu ) nedir? Ne işe Yarar?

SEO Arama Motoru Optimizasyonu

SEO Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir. Google, Yahoo ve Bing gibi uygulamalarda belirli ve sektörünüzle ilgili kelimeler ile arama yapıldığında üst sıralarda yer almanızı sağlayan organik bir yapıdır. SEO ile sitenizin değerini arttırarak, daha fazla ziyaretçi kitlesinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

Read More

Greenbox Stüdyo Nedir?

Greenbox Stüdyo Nedir?

Çekimi zor, tehlikeli hatta imkansız sahneleri, greenscreen adı verilen uygulama ile kolaylıkla çekebilirsiniz. Chrome Key adı verilen uygulamanın en çok tercih edileni olan greenscreen ile iki farklı görüntüyü birleştirebilirsiniz.

Read More